מקצועיות​
מענה 24/7
פריסה ארצית

אודות

החברה שלנו מעניקה שירותי איטום ותיקון גגות מתקדמים בשיטות עבודה שונות בהתאמה ספציפית לסוג הגג. אנחנו מבינים שקורת גג פירושה תחושת ביטחון ויציבות ומעוניינים להעניק ללקוחותינו את מקסימום ההגנה באמצעות איטום מושלם ותיקונים מהירים ויעילים. עבודת איטום ותיקון גגות של מומחי גג ועכשיו פירושה: אחריות מלאה ויצירת תקרת איטום אופטימלית שתשמש אתכם לאורך שנים.

 

אנחנו בגג עכשיו, כצוות שמאמין כי צרכי הלקוח הם למעלה מהכול, חורטים על שלטנו: אמינות, מקצועיות, זריזות ומענה יעיל במיוחד מה שיגרום לכם לשקט נפשי בכל הקשור בתקינות הגג שלכם.  

מתקן גגות
אודות איטום גג

אחת ולתמיד: למה אתם צריכים גג עכשיו

האקלים הישראלי משופע בקרינת שמש חזקה בחודשי הקיץ ובמי גשמים בתקופה הקרה יותר בשנה. תופעות אקלימיות אלו עלולות לגרום נזקי טבע למבנים בהעדר אטימות מושלמת או בהיווצרות של חורים וסדקים במעטפת ההגנה של המבנה.

 בכדי למנוע נזק למבנה ולתכולה הפנימית על ידי חלחול מי גשמים או התחממות בהשפעת קרני השמש וכדי לא לפגוש בטחב, אוויר לח, בועות וקילופים בקירות המבנה, הרס בריהוט וריחות לא נעימים – יש לאטום היטב את הגג ולדאוג לשמירה על סטטוס האיטום לאורך זמן. 

בעלי מקצוע שיודעים את העבודה

אנחנו בגג ועכשיו מתחייבים לספק לכם מקצוענים. בעלי מקצוע החתומים על אמינות ואחריות הפועלים ליצירת תהליכים מניעתיים בתחום איטום הגגות לצד יכולות תיקון גבוהות באמצעות חומרים ומכשור טכנולוגי מתקדמים.

כל השירותים תחת קורת גג אחת

אז מה אנחנו מציעים? כאן תוכלו למצוא שירותי איטום גגות על ידי יריעות ביטומניות או על ידי זיפות וכן איטום גגות מרוצפים ותיקון כל סוגי הגגות בבתים משותפים ובבתים פרטיים. 

בנוסף, אנו עוסקים בסיוד גגות, באיתור נזילות על הגג וטיפול בסוגי הנזילות השונות וכן איטום ותיקון קירות ומרפסות.

המקצועיות של המומחים שלנו מתבטאת בהתאמת סוג הטיפול הספציפי לסוג הגג.

 
אודות תיקון גג
אודות תיקון גג

לקוחות שמרוצים עד הגג

אנחנו גג ועכשיו. בראש מעייננו נמצא הלקוח, צרכיו ורצונותיו. אנו משתדלים להתאים את סוג השירות להעדפתו האישית על פי רמת ההשקעה בה יבחר. 

בנוסף, אנו מתחייבים על מענה מהיר ומתן אחריות של 10 שנים על סוגי האיטום השונים. העבודה על הגג היא מאתגרת ועתירת סיכונים. 

אנחנו כאן עם הוותק והמקצועיות נכונים לבצע את העבודות בבטיחות מקסימלית מבלי להסס ליטול גם עבודות גג מאתגרות יותר, כגון: גישה מורכבת או איטום בזפת.

תיקון גגות ממגוון סוגים

החברה שלנו מציעה שירותי תיקון למגוון סוגי גגות:

הגג נוזל? מעוניינים באיטום הרמטי? צרו איתנו קשר ותוך שעות, גג מספר ימים אנחנו נדאג לכל השאר.