מאמרים

מחקר איטלקי מוכיח את ה"אמינות" האסטטית של רעפי החרס לעומת חומרי סיכוך אחרים. מרכיב שולט בנוף האיטלקי הינו ללא ספק רעף החרס הטבעי. חומרי בנייה רבים מנסים לחקות את יופיו. כך, בשנים האחרונות חלופות לרעפי החרס הופכות יותר ויותר פופולריות..

גג רעפים מאוורר – מחקר איטלקי, צורך מקומי חתירה להתייעלות ולשיפור כרוכה בהטלת ספק ובחינה מחודשת אפילו של מנהגים מושרשים ושיטות נפוצות. כך גם גג הרעפים המוכר, שמסתבר שמזה שנים רבות נבנה בישראל בשיטה שאינה מנצלת את יתרונותיו הטבעיים ועל.

חתירה להתייעלות ולפתרונות המתחשבים באיכות הסביבה מחד ורצון לקיצור זמנים תוך שמירה על עבודה יעילה ומדויקת מאידך, מהווים קרקע פוריה לפיתוח פתרונות מתקדמים ושיטות בנייה מקצועיות. קונסטרוקציית הפלדה מטכנולוגיית מייטק מספקת פתרון מהיר, פשוט ויעיל לבניית גגות רעפים. גגות מייטק.

המדריך לתכנון והתקנת גגות רעפים או ספר הגגות, נכתב ע"י אינג' אילן רביב ומכיל יותר מ 30 שנות נסיון של המחבר בתכנון והקמה של גגות עץ ופלדה בצורות וגדלים שונים. ספר ייחודי זה מהווה מקור מידע מקיף לתחום הגגות ומומלץ.

כחלק מהמגמה הבינלאומית לעידוד חסכון באנרגיה ובהתאמה למודלי הבנייה המומלצים והמוכחים ברחבי העולם, חברת רעפי קוניאל ממליצה על בניית גג רעפים בעל שכבת זרימת אוויר תחת סיכוך הרעפים. לשכבת האוורור יתרונות משמעותיים: בעונת הקיץ, תורמת להפחתה ניכרת בכמות החום החודר אל.

מערכת האוורור של גגות בעלי שיפוע תקין, העושה שימוש ברעפים בעלי צורה מעוגלת, מובטחת מעצם צורתם של הרעפים עצמם. אולם,מומלץ וכדאי להגביר את זרימת האוויר, בגג עם רעפים שטוחים, על ידי שימוש ברעפי אוורור מיוחדים. רעפי אוורור מיוחדים אלו, בעלי.

שיפוע הגג מתוכנן כך שיעמוד בדרישות להנחת רעפי חרס (%30

התקנה נכונה דורשת התאמה מדויקת של מבנה התמיכה (שלד הגג) כגון: • מוטות עץ • צלעות בטון מחוזקות • רצועות תמיכה ובידוד הלטות האופקיות חייבות להבטיח את זרימת האוויר ברווח מתחת הרעפים על ידי ניקוב חורים במרווחים מתאימים. המרווחים של.

גגות מרעפי מרסילייז רעפי המרסילייז מונחים בדרך כלל בטור בודד במקביל לקו המרזב, או, לחלופין בשניים או שלושה טורים בו זמנית, המתחילים בקו בניקוז וממשיכים כלפי מעלה. בכדי ליצור טורים המקזזים את הפערים בנקודות המפגש של הגגות – כאשר מנמיכים.

כדי להשיג את מטרתו, על הגג לעמוד בדרישות בסיסיות. על הגג לספק הגנה מפני חדירות מים, הגנה ממפגעי מזג האוויר, קור בחורף וחום בקיץ, עמידות בפני משבי רוח עזים, בידוד אקוסטי, מניעת בריחת חום (גשרי קור), לספק ניקוז מי גשמים.