רעפי חרס איכותיים

מרסילייזמרסילייז

הרמוניה בין עבר להווה. רעף המרסילייז הסטנדרטי משלב יחדיו את היופי של רעפי החרס וגמישות מקסימלית לשימוש, המאפשרים לבצע את כל סגנונות העיצוב האדריכליים הנדרשים.

רעף המרסילייז הסטנדרטי מותאם לגגות בעלי שיפועים תלולים, בעל עמידות גבוהה לחדירת מים וזהו ללא כל ספק הרעף המסורתי והמוכח מכל רעפי החרס. את רעף מרסילייז הסטנדרטי ניתן להשיג בצבע טבעי, בחמשת צבעי הענתיקו ובגוונים נוספים.


פורטוגזפורטוגז

רעף ים תיכוני אופייני. בזכות הופעתו המושכת וביצועיו המעולים, זהו רעף החרס הנפוץ ביותר באירופה. הרעף מבוסס על פיתוח של הרעף המסורתי המקומר אשר מזכיר את גגותיה של רומא העתיקה. ניתן להשתמש בו בקלות, בשיטת העבודה המודרנית של ימינו. רעף הפורטוגז משתלב היטב בנוף הים תיכוני ובאדריכלות מסורתית. את רעף הפורטוגז ניתן להשיג בצבע טבעי, ובחמשת צבעי ענתיקו: פלורנס, ונציה, טוסקנה דארק, טוסקנה לייט, מדיטרן וגוונים נוספים.


מוצרים משלימים

מוצרים משלימים

המוצרים המשלימים נדרשים בכדי להשיג פתרונות טובים יותר בנקודות קריטיות בגג, או בכדי לספק פתרונות לבעיות ייחודיות. המוצרים משמשים בעיקר בנקודות החיבור. המוצר העיקרי הינו בסיס לאוורור הגג. המוצר מאפשר לכסות יציאות של צינורות מים חמים ומרזבים בכדי להימנע ממגע ישיר עם חום ושפכים.