אודותינו


משפחת קוניאל הינה בעלת ניסיון של יותר ממאה ועשרים שנה בתחום היצור של רעפי חרס, והמותג קוניאל מוכר ברחבי העולם כמותג איכותי ומוערך.

במהלך שנות התשעים של המאה הקודמת, לאחר תקופה משמעותית של יצוא מאיטליה לכל רחבי המזרח התיכון, החל תהליך של הקמת מפעל חדש לייצור רעפים המתוכננים במיוחד לאיזורנו.

תהליך הייצור

המפעל משתמש בחרסית (חימר) אשר מקורה במחצבה בקרבת המפעל. חומר הגלם עובר במפעלנו תהליך עיבוד מורכב אשר מותאם לשיטות העבודה המסורתיות עם חימר, בו אנו מקפידים לברור ולטחון את החרסית לגרגרים קטנים ולאבקה.

אחת ממטרותינו המרכזיות הינה ליצור מוצר איכותי תוך שימוש בטכנולוגיה בעלת רמת מיכון גבוהה וזאת על מנת שנוכל להבטיח תהליך יצור איכותי ומבוקר עד לרמת הרעף הבודד.
כושר היצור הינו 25,000,000 רעפים בשנה במגוון מוצרים הכוללים שני סוגי רעפים שונים : רעפי מרסלייזרעפי פורטוגז וכמובן מבחר של אביזרים משלימים.

בנוסף, קיימת במפעלנו מערכת מתקדמת ואוטומטית לצביעת הרעפים אשר מספקת מגוון של צבעים כולל זיגוג. 

בכדי להבטיח תוצאה איכותית ואחידה, כל רעף עובר תהליך שריפה בתנור בצורה פרטנית ומבוקרת. במפעל פועלת מעבדת איכות אשר מבטיחה את איכות המוצר ועמידתו בדרישות הגבוהות של תקנים ברמה בינלאומית. המפעל המתקדם, והמוניטין העולמי של משפחת קוניאל, מהווים את השילוב המושלם, בכדי ליצור איכות גבוהה ושביעות רצון הלקוחות.

המוצרים
איכות, טכנולוגיה ומגוון מוצרים:
רעפי קוניאל אנטוניו. פתרונות מעשיים ומודרניים המבוססים על מסורת העבר.
קשת של מוצרים המאפשרים את בחירת הפתרונות הטובים ביותר מבין ארבעה סוגי רעפים שונים, ובמגוון צבעים, דבר המאפשר אין סוף אפשרויות עיצוביות. מגוון אפשרויות של מוצרים נלווים מאפשרים ליצור את הפתרון המושלם לכל גג.ניסיון רב שנים, בחירה מדוקדקת של חומרי הגלם וטכנולוגיה מתקדמת, מבטיחים כי רעפי קוניאל עונים על כל הדרישות התכנוניות והעיצוביות ליצירת הגג המושלם.

אחריות חברתית
הנהלת הקבוצה הנחתה את ההנהלות של כל מפעל בנפרד, כמטרה עיקרית, לנהל את המפעל מתוך אחריות אישית לרווחת העובדים וליצירת תנאים מתאימים לסביבת עבודה בטוחה.
כל תהליך היצור נגזר מאותן הנחיות, תוך הקפדה על ישומן.

אחריות סביבתית

ISO-9001מכון התקנים הישראלי 2016איכותם של חומרי הגלם הטבעיים בהם אנו עושים שימוש וההקפדה על תהליך יצור ידידותי לסביבה, מבטיחים כי אנו מאמצים את התקנות והכללים לשמירה על הסביבה ולכל אורך תהליך היצור מחד, ומאידך, עם סיום חייו של המוצר והחזרתו לטבע, לא נגרם שום נזק סביבתי.

במידה וקיימת תלונה בנושא מפגעים סביבתיים הקשורים למפעל יש לפנות לממונה הסביבה המפעלי:
מיכאל גלוזמן
דוא"ל: [email protected]
טלפון: 08-6583711
ארטייל גג – מדיניות סביבתית (PDF)

בקרת איכות
תהליך היצור מתבצע תוך בקרה קפדנית בהתאם לתקן הישראלי ולתקנים אירופים מתקדמים.
ההזמנות מלוות בתהליך בקרה בהתאם לסטנדרטים ולתקנות של כל מדינת יעד. האחריות הטובה ביותר הינה למעלה ממאה ועשרים שנות ניסיון.